Menu
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

1987 yılında Plastik ürünler imalat ve pazarlaması ile ticari hayatına başlayan Ali Kurt, 2003 yılında bu faaliyetlerini Akkurtoğlu Plastik olarak markalaştırmıştır. 2017 yılında ise hem sektörünü hem de markasını bugün geçerli olan Akkurtoğlu Endüstriyel olarak güncellemiş ve sürekli büyüme kaydeden plastik ürün grupları ve bahçe mobilyaları satışlarına ek olarak Endüstriyel mutfak sektörüne de adım atmıştır. Şu an Yaklaşık 6.500 m2’lik iki showroom’da tüm faaliyetlerini üç marka altında gruplandıran firmamız Kinox Mutfak markası ile endüstriyel mutfak ekipmanları satışı ve projelendirmesi gerçekleştirirken aynı zamanda BAHEX ile bahçe mobilyaları ve cafe&restaurant mobilyaları konusunda mekânlara özel çözümler üretmeye, PLASTİK MARKETİM ile de Plastik mutfak gereçleri pazarlama ve satışına devam etmektedir. Mekanlara özel çözümler üreten, müşterilerine farklılık yaratan ve müşteri beklentilerine, ürünlerimizin, çalışanlarımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık veren firmamız; kendisini her gün yenileyerek müşteri memnuniyeti sağlamayı temel ilke edinmiştir. 

Kinox Mutfak markamız kapsamında, ev kullanıcıları ve endüstriyel mutfak sahipleri için etkili çözümler üretmeyi kendimize ilke edindik uygun fiyat ve süreklilik prensiplerimiz ile hayata geçirdiğimiz Kinox Mutfak yaklaşık 3.000 ürün çeşiti ve 70 den fazla üreticiyi bir arada toplamaktadır. Sürekli kaliteli ve kullanıcı dostu ürünlerin satışını yaparak mutlu müşteriler hedeflemek ana prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Ürün gruplarında ise ev kullanıcıları için Tavalar, Tencereler, Kesim panoları termoslar, yemek takımları, gibi ürünlerin yanı sıra endüstriyel mutfak ekipmanlarında da binlerce ürün seçeneği ile yanınızdayız.

Tüm Türkiye'yi kapsayan hizmet ve teslimat ağımız ile ülkenin her noktasına kaliteli ürünler ulaştırıyoruz. Kinox Mutfak olarak sitemizden güvenle alışveriş yapabilir sizlerde mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz. 

%100 GÜVENLİ ve KALİTELİ ALIŞVERİŞİN ADRESİ KINOXMUTFAK.COM

Kinox Mutfak Güvenilir mi? Kinox Mutfak Hakkında - Kinox Mutfak Şikayetvar - Burada herşey %100 Güvende 6.500m2 lik dev showroom ile en büyük mutfak ekipmanları mağazası